Dowóz uczniów niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 2 w Bytomiu w roku szkolnym 2023/2024
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00024637
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-10 11:54
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6263018756
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
4 przyznane
ANDRZEJ KOTBytom, PL
257 452,56 PLNANDRZEJ KOTBytom, PL
257 452,56 PLNANDRZEJ KOTBytom, PL
257 452,56 PLNANDRZEJ KOTBytom, PL
257 452,56 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.