ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH ORAZ CIĄGÓW PIESZYCH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO LĘBORK PODCZAS AKCJI ZIMOWEJ W SEZONIE 2023 – 2024 R
Gmina Miasto Lębork
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00025255
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-10 13:08
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8411622090
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
JERZY RUDNICKINowa Wieś Lęborska, PL
97 524 PLNJERZY RUDNICKINowa Wieś Lęborska, PL
97 524 PLNJACEK MARCISZLębork, PL
89 748 PLNJACEK MARCISZLębork, PL
115 830 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.