,,Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy ... pełna nazwa zamówienia znajduje się w sekcji IX pn.: "Pozostałe Informacje "

ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00025336
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00025336/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-10 13:17
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea1a14fc-15ac-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6750004459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty kamieniarskieRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

WM RENOWACJE JAROSŁAW WOŹNIAK,SŁAWOMIR WOŹNIAK SPÓŁKA CYWILNAKraków, PL · lot 0
648 378,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00025336 z dnia 2024-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy ...
pełna nazwa zamówienia znajduje się w sekcji IX pn.: "Pozostałe Informacje "

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276009

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wawel 5

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-001

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wawelzamek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wawel.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zamekkrolewskinawawelu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy ...
pełna nazwa zamówienia znajduje się w sekcji IX pn.: "Pozostałe Informacje "

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea1a14fc-15ac-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00025336

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00097840/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy Herbowej do Bramy Wazów i wejścia głównego do Katedry w zakresie wymiany belek czołowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280357

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-20/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy Herbowej do Bramy Wazów i wejścia głównego do Katedry, w zakresie wymiany belek czołowych stopni „schodów końskich” i konserwacji krawężników oraz remont balustrad i ław kamiennych na mostku nad fosą przy Bramie Herbowej, obejmujące:
a) wymianę belek czołowych wszystkich stopni „schodów końskich”.,
b) konserwację krawężników.
c) Konserwację balustrad i ław kamiennych na mostku nad fosą przy Bramie Herbowej.
Na przedmiot zamówienia składają się:
a) Schody końskie :
-rozbiórka kamiennych belek czołowych stopni schodów terenowych i fragmentów kostki granitowej sąsiadującej z belkami
-montaż nowych belek czołowych i uzupełnienie bruków sąsiadujących z belkami, , (materiałem pochodzącym z rozbiórki wcześniej rozebranych fragmentów)
b) Konserwacja detalu kamiennego :
-konserwacja dolomitowych krawężników wzdłuż schodów terenowych,
-konserwacja balustrad i ław kamiennych na mostku nad fosą przy Bramie Herbowej.
Wykonawca zobowiązany jest realizować roboty zgodnie z dokumentacją projektową.
Zamawiający wymaga co najmniej 36 miesięcznego okresu gwarancji na roboty budowlane i zastosowane materiały.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona do SWZ dokumentacja projektowa, załącznik nr 2 do SWZ oraz projekt umowy, który stanowi zał. nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262510-9 - Roboty kamieniarskie

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648378,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 765509,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648378,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WM Renowacje SC Jarosław Woźniak

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WM Renowacje SC Sławomir Woźniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360640396

7.3.3) Ulica: Grzegórzecka

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-559

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648378,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane