Usługa opracowania projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego / zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego wraz z niezbędnymi opracowaniami
GMINA BARLINEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00025601
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-10 13:48
- Lokalizacja
- Barlinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5971648491
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi planowania przestrzennegoUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
Wykonawcy
4 przyznane
SMART COMMUNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
70 110 PLNSMART COMMUNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
57 810 PLNSMART COMMUNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
25 830 PLNSMART COMMUNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
57 810 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.