Dostawa sprzętu laboratoryjnego oraz odczynników dla Zakładu Patomorfologii ( ZP-127/2023 )
Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00026348
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-10 15:23
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1181417683
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Wykonawcy
13 przyznanych
MARIAN SIEKIERSKIKonstantynów Łódzki, PL
10 413,51 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
21 095,53 PLNMARIAN SIEKIERSKIKonstantynów Łódzki, PL
21 384 PLNMARIAN SIEKIERSKIKonstantynów Łódzki, PL
14 511,04 PLNTOMASZ ANIOŁAPoznań, PL
18 284,4 PLNMARIAN SIEKIERSKIKonstantynów Łódzki, PL
1654,35 PLNGRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
10 736,5 PLNPROFILAB J. HOLLI, W. STACHURA, A. WIĄCEK-ŻYCHLIŃSKA SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
810 PLNTOMASZ ANIOŁAPoznań, PL
426,6 PLNMARIAN SIEKIERSKIKonstantynów Łódzki, PL
540 PLNGRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
864 PLNGRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
109,96 PLNOPTA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 413,51 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.