Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie gminy Sadowne wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2025/2026
Gmina Sadowne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00120687
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00120687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-26 09:14
- Lokalizacja
- Sadowne, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99cdd82c-767b-4e3c-8952-d4f81435361e
- Identyfikator
- 8241708503
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00120687 z dnia 2025-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie gminy Sadowne wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadowne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582173
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 3
1.5.2.) Miejscowość: Sadowne
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-140
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sadowne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sadowne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sadowne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie gminy Sadowne wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2025/20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99cdd82c-767b-4e3c-8952-d4f81435361e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00120687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046493/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie gminy Sadowne wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2025/2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00066087
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dowozie uczniów z miejscowości położonych na terenie gminy Sadowne do placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy Sadowne:
- Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Edwarda Grzymały w Sadownem, ul. Kościuszki 72,
07-140 Sadowne,
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grabinach, Grabiny 11, 07-140 Sadowne,
oraz odwóz po zajęciach na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w roku szkolnym 2025/2026.
Szczegółowy wykaz tras przedstawia się następująco, z zastrzeżeniem, że część kursów może łączyć się w jedną trasę:
I. do Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Edwarda Grzymały w Sadownem:
1. Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica, Płatkownica k/młyna, Płatkownica 50, Sadoleś II most, Sadoleś, Kocielnik, Morzyczyn Włóki, Morzyczyn Włościański, Płatkownica Agrola, Sadoleś przystanek – 84 osoby, w tym:
a) Sadoleś II most, Sadoleś, Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (11 przystanków) – 47 osób,
b) Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica DK 50, Agrola, Sadoleś przystanek (16 przystanków) – 37 osób,
2. Sokółka, Kołodziąż, Bojewo, Kołodziąż - Ukazy, Kolonia Złotki, Orzełek, Kołodziąż Rybie (9 przystanków) – 50 osób.
II. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grabinach:
Zalesie, Rażny, Brzuza, Szynkarzyzna, Lipieniec, Zalesie, Wilczogęby, Grabiny
- liczba uczniów: 90,
- planowana liczba przystanków: 10.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert przewyższały kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 309120 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309120 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |