Budowa przyszkolnej pływalni w Pełczycach

GMINA PEŁCZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00026650
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00026650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-11 07:49
Lokalizacja
Pełczyce, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0401b91-8475-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5941532878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Drewniane konstrukcje dachoweRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty w zakresie odwadniania gruntuBadanie gruntuRoboty przygotowawcze do świadczenia usługRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kopania rowówUsuwanie powłoki glebyUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty na placu budowyPróbne wiercenia i wykopyPróbne wierceniaPróbne wykopyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowychRoboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowychRoboty budowlane w zakresie basenów pływackichRoboty związane z oznakowaniem obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówKładzenie zaprawy i rynienSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoInstalacje mechaniczneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty ciesielskieStolarka drewnianaPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeDekorowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00026650 z dnia 2024-01-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyszkolnej pływalni w Pełczycach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PEŁCZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Bursztynowy 2

1.5.2.) Miejscowość: Pełczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-260

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 95 768 50 38, +48 95 768 50 48

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pelczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pelczyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/846513

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa przyszkolnej pływalni w Pełczycach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0401b91-8475-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00026650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044607/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa przyszkolnej pływalni w Pełczycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00497882

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 19490682,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa przyszkolnej pływalni przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę przyszkolnej pływalni przy Szkole Podstawowej w Pełczycach z zapleczem sanitarno-szatniowym i zespołem SPA wraz z wykonaniem dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

44232000-5 - Drewniane konstrukcje dachowe

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45111250-5 - Badanie gruntu

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45112200-7 - Usuwanie powłoki gleby

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy

45121000-1 - Próbne wiercenia

45122000-8 - Próbne wykopy

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych

45212210-1 - Roboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowych

45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich

45212213-2 - Roboty związane z oznakowaniem obiektów sportowych

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45350000-5 - Instalacje mechaniczne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45422100-2 - Stolarka drewniana

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45441000-0 - Roboty szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45451000-3 - Dekorowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty, złożonej po negocjacjach przekracza kwotę przeznaczoną przez zamawiającego na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający, dokonawszy analizy budżetu stwierdził, że nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej
2024-01-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane