Zmiana dachu na budynku żłobka w Działoszynie
Miasto i Gmina Działoszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00448899
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00448899/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-07 13:20
- Lokalizacja
- Działoszyn, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d98b6c92-54e6-421b-b376-d46a97608659
- Identyfikator
- 5080026931
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448899 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zmiana dachu na budynku żłobka w Działoszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Działoszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934743
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 21
1.5.2.) Miejscowość: Działoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-355
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trajdosn@dzialoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzialoszyn.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dzialoszyn.logintrade.net/zapytania_email,170696,6bfff3252d32caae6f284742076d8fef.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zmiana dachu na budynku żłobka w Działoszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d98b6c92-54e6-421b-b376-d46a97608659
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448899
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045956/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana pokrycia dachowego na części budynku Żłobka im. Kubusia Puchatka w Działoszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, iż zamówienie dofinansowano ze środków KPO i budżetu państwa na finansowanie podatku VAT w ramach "Programu Rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 MALUCH 2022-2029”, w ramach zadania: „ Utworzenie 24 nowych miejsc opieki w ramach programu „MALUCH+” 2022-2029 w Żłobku im. Kubusia Puchatka w Działoszynie przy ul. M. Konopnickiej 3”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411072
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSO.XII-II.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest zmiana dachu na budynku żłobka w Działoszynie na działce nr ewid. 106/2 obręb 4 Działoszyn.
4.2. Opis zadania:
Planuje się demontaż istniejącego pokrycia dachowego z blachy trapezowej, ołacenia, orynnowania i obróbek blacharskich, demontaż więźby dachowej rozbiórkę murowanych ścian kolankowych i szczytowych, demontaż i utylizacja wełny mineralnej i folii paroprzepuszczalnej, pokrycia dachowego stropodachu z papy asfaltowej, demontaż orynnowania i obróbek blacharskich istniejącego stropodachu. Demontaż wierzchnich warstw stropodachu wentylowanego do poziomu głównej konstrukcji stropu nad przyziemiem, wywózka gruzu. Kolejnym etapem jest wykonanie wieńca obwodowego zakotwionego do głównej konstrukcji stropu nad przyziemiem, wykonanie ścian kolankowych i szczytowych wzmocnionych rdzeniami żelbetowymi, wykonanie wieńca na zwieńczeniu ścian kolankowych, wykonanie nowej konstrukcji więźby dachowej, wykonanie nowego pokrycia dachowego z blachy trapezowej, wykonanie obróbek blacharskich, orynnowania oraz montaż wywietrzników wentylacyjnych, montaż instalacji odgromowej, wykonanie izolacji termicznej stropu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261220-2 - Malowanie dachów i inne roboty dotyczące okładzin
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Postępowanie zostało unieważnione zgodnie z art. 266 ustawy Pzp na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne:
Obie oferty, w tym oferta najkorzystniejsza, przekraczają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 810 431,82 zł brutto (słownie: osiemset dziesięć tysięcy czterysta trzydzieści jeden złotych 82/100).
Mając na względzie powyższe okoliczności, w ocenie Zamawiającego ziściła się przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym postanowiono jak na wstępie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 976651,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1697700,00 PLN
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |