Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Gierłatowo
GMINA NEKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00028034
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00028034/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-11 11:10
- Lokalizacja
- Nekla, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb398089-5ec2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7891721548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00028034 z dnia 2024-01-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Gierłatowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NEKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258098
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Nekla
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-330
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 614373197
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kamel@gminanekla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nekla.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb398089-5ec2-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Gierłatowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb398089-5ec2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00028034
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00421417
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ.271.18.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Gierłatowo.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje rozbudowę drogi gminnej o długości 700,00 m i szerokości 5,0-6,4 m, w szczególności:
a) wyznaczenie trasy i punktów wysokościowych,
b) wykonanie wykopów poprzez korytowanie pod elementy drogowe z odwozem gruntu na odkład Wykonawcy,
c) wykonanie profilowania i zagęszczenia podłoża w wykonanym wykopie oraz skropienie pod konstrukcję jezdni,
d) oczyszczenie podbudowy zasadniczej, warstwy dolnej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/63,
e) oczyszczenie podbudowy zasadniczej, warstwy górnej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5,
f) podbudowa zasadnicza, warstwa dolna z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/63 - gr. 15 cm (pod jezdnię),
g) podbudowa zasadnicza, warstwa górna z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 - gr. 8 cm,
h) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 gr. 5 cm pod jezdnię,
i) wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 10 cm na szerokości 0,75 m,
j) wszelkie inne roboty niezbędne dla prawidłowego wykonania inwestycji (m.in. regulacja zaworów wodociągowych, humusowanie za poboczem, oznakowanie pionowe itp.),
k) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 595190,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 634243,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 595190,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transbruk Marek Begier SKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7891796463
7.3.3) Ulica: Polna 1B
7.3.4) Miejscowość: Nekla
7.3.5) Kod pocztowy: 62-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 595190,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 23 dni
| 2024-01-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |