Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej
Politechnika Świętokrzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00028382
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-11 11:51
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6570009774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania użytkowegoUrządzenia fotokopiująceKomputery przenośneKomputer biurkowyMonitory ekranoweProjektoryAkcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo
Wykonawcy
8 przyznanych
"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
482,07 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
2997,61 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
4612,35 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
482,07 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
2871 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
1038,97 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
13 856,49 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
973,42 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.