Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w miejscowości Twarda ul. Leśna, gmina Tomaszów Mazowiecki

GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00028462
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00028462/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-11 11:59
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ce9624f-99a6-11ee-ba3b-4e891c384685
Identyfikator
7732282071
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kanalizacji ściekowejPrzygotowanie terenu pod budowę

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00028462 z dnia 2024-01-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w miejscowości Twarda ul. Leśna, gmina Tomaszów Mazowiecki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminatomaszowmaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminatomaszowmaz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-tomaszow-mazowiecki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w miejscowości Twarda ul. Leśna, gmina Tomaszów Mazowiecki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ce9624f-99a6-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00028462

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027764/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rozbudowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Tomaszów Mazowiecki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00549527

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.22.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w miejscowości Twarda ul. Leśna,
gmina Tomaszów Mazowiecki

Lokalizacja: Obręb geodezyjny Twarda, działka nr ewidencyjny: 752, 767
Zakres rzeczowy: Budowa kanalizacja sanitarna wraz z uzbrojeniem:
a) z rur PVC-U Ø160 (SN8 ,SDR34 )/lite o długości całkowitej 31,72 mb,
b) z rur PVC-U Ø200 (SN8 ,SDR34 )/lite o długości całkowitej 248,10 mb,

Uwaga: Dla ulicy Leśnej w miejscowości Twarda jest opracowywany projekt na rozbudowę drogi, co spowoduje poszerzenie pasa drogowego.
W związku z powyższym zajdzie konieczność wybudowania odgałęzienia sieci kanalizacji sanitarnej do nowej granicy z prywatną nieruchomością.

Szczegółowy zakres inwestycji oraz wymagania jakościowe określa projekt budowlany, przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605) Zamawiający – Gmina Tomaszów Mazowiecki unieważnia przedmiotowe postępowanie, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, ponadto Zamawiający informuje, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację przedmiotowego zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty (zamówienie dofinansowane ze środków zewnętrznych).

Zamawiający przeznaczył na realizację przedmiotowego zamówienia kwotę w wysokości 250.000,00 zł brutto.

W prowadzonym postępowaniu złożono dwie oferty niepodlegające odrzuceniu. Z pośród ofert podlegających ocenie złożono ofertę najwyżej ocenioną wg. kryteriów określonych SWZ z ceną w wysokości 258.534,51 zł brutto.

Wystąpienie określonych powyżej przesłanek skutkuje unieważnieniem postępowania.
2024-01-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane