Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowie Wielkopolskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00029516
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-11 13:48
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6221870926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
2 przyznane
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna „PRO-MOC”Ostrów Wielkopolski, PL
147 480 PLNFundacja Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Nowa Nadzieja"Kalisz, PL
147 480 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.