Dostawa artykułów spożywczych do stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00029782
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-11 14:14
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391244476
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przetworzone owoce i warzywaRóżne produkty spożywczeOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybProdukty mleczarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty rolnictwa i ogrodnictwaDania gotowePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Wykonawcy
7 przyznanych
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
15 677 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
90 291,87 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
30 860 PLNSPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITAWysokie Mazowieckie, PL
42 839,84 PLNFIRMA DYSTRYBUCYJNA 'KABANOS' K.SZEPIOŁA, S.STEFAŃSKI SPÓŁKA JAWNAOlsztyn, PL
137 750 PLNMAGDA KORALEWSKAOlsztyn, PL
119 257,48 PLNROBERT ZYCHBartoszyce, PL
38 680 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.