Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 we Wrocławiu, z podziałem na zadania.
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00030565
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-11 20:02
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8961003676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Wykonawcy
8 przyznanych
MARCIN ODEBRALSKIWałbrzych, PL
95 000 PLNALEKSANDRA MALCHERPęgów, PL
145 000 PLNSPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITAWysokie Mazowieckie, PL
95 000 PLNTOMASZ SIKOCIŃSKIŚwidnica, PL
65 000 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
75 000 PLNMARIAN SOPINKAWrocław, PL
17 000 PLNAJSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL
35 000 PLNKOZŁOWSCY FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW,, PL
20 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.