Przebudowa części budynku mieszkalnego komunalnego przy ul. Paderewskiego 146 w Warszawie

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00121139
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00121139/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-26 11:29
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62b98fa9-4a0e-4e72-ad58-cda903eea3fd
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00121139 z dnia 2025-02-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części budynku mieszkalnego komunalnego przy ul. Paderewskiego 146 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. gen. A. Chruściela 28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-401

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rembertow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rembertow.um.warszawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części budynku mieszkalnego komunalnego przy ul. Paderewskiego 146 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62b98fa9-4a0e-4e72-ad58-cda903eea3fd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00121139

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00004824/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa cześci budynku mieszkalnego komunalnego przy ul. I.Paderewskiego 146 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096655

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-VIII-WZP.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 209344,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie polega na przebudowie poddasza, naprawy konstrukcji dachu oraz podziale istniejącej przestrzeni na dwa lokale użytkowe. W zakresie prac jest m.in. całkowita rozbiórka drewnianej konstrukcja dachu oraz stropu poddasza wraz ze wszystkimi warstwami wykończeniowymi przy założeniu ponownego wykorzystania demontowanej dachówki. W poziomie I piętra należy rozebrać ściany murowane planowanego podziału powierzchni I piętra na dwa lokale. Rozebrać należy również ścianę o konstrukcji drewnianej. W pomieszczeniu łazienki należy rozebrać warstwy wykończeniowe, deskowanie, polepę oraz deskowanie poniżej polepy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2025-02-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane