Modernizacja kompleksu sportowego „Mój Orlik 2012" - budowa nowych kontenerów

Gmina Dobrcz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00121205
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00121205/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-26 11:36
Lokalizacja
Dobrcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d36cb2a0-1a81-4e31-a33d-f58fc64d6cab
Identyfikator
5542679775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budynki modułowe i przenośneRoboty na placu budowyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY SEGMENTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłock, PL · lot 0
510 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00121205 z dnia 2025-02-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Mój Orlik 2012" - budowa nowych kontenerów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobrcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350659

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 50

1.5.2.) Miejscowość: Dobrcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-022

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 52 364 80 44

1.5.8.) Numer faksu: 52 364 80 32

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dobrcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobrcz.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d36cb2a0-1a81-4e31-a33d-f58fc64d6cab

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Mój Orlik 2012" - budowa nowych kontenerów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d36cb2a0-1a81-4e31-a33d-f58fc64d6cab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00121205

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028731/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja kompleksu sportowego: Mój Orlik 2012 – budowa nowych kontenerów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053466

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BIB271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 583742,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego "Mój Orlik 2012" - budowa nowych kontenerów.
1.2. Zakres prac obejmuje :
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbiórce i budowie kontenerów przeznaczonych pod zaplecze socjalno-szatniowe na istniejącym boisku Orlik.

Zakres prac obejmuje m.in.:
a) Rozbiórkę wolnostojących stalowych kontenerów magazynowych. Kontenery parterowe, ściany wykonane z płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym i okładziną z blachy stalowej ocynkowanej pokrytą powłoką poliestrową, dach pokryty płytą warstwową z poliuretanu, posadowione na bloczkach betonowych. W obiekcie znajduje się instalacja wodociągowa, kanalizacyjna i elektryczna. Budynek posadowiony na podmurówce betonowej. Wymiary 15,35 x 5,15 [m], wysokość 2,71 [m].

b) Dostawę i montaż 6 kontenerów o wymiarach 6,00 x 3,00 x 2,85 [m]. Kontenery stalowe, pokryte na ścianach płytą warstwową z rdzeniem PIR o gr. 120 mm i okładziną z blachy stalowej ocynkowanej pokrytą powłoką poliestrową, dach pokryty płytą warstwową z poliuretanu o gr. 120 mm. Należy wykonać fundamenty w postaci płyty fundamentowej. Gotowe kontenery muszą zawierać pełne wyposażenie, zgodnie z projektem architektoniczno-budowlanym w tym ławki, wyposażenie sanitarne, elektryczne, szafy, biurko, szafa porządkowa itp. Wszelkie materiały w tym również gotowe kontenery użyte w projekcie, rozwiązania techniczne, urządzenia muszą odpowiadać normom bezpieczeństwa p-poż, bhp; posiadać odpowiednie atesty, aprobaty i dopuszczenia do stosowania w budownictwie.

Obiekt przeznaczony jest na zaplecze socjalno- szatniowe dla użytkowników boiska Orlik znajdującego się przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrczu. W budynku mają znaleźć się dwie szatnie dla dwóch drużyn każda z osobną łazienką, magazyn na sprzęt sportowy, biuro trenera oraz toaleta dla kobiet i osób niepełnosprawnych oraz osobna dla mężczyzn. W obiekcie przewiduje się wentylację grawitacyjną. W oknach od strony boiska należy zamontować okratowanie. Na elewacji budynku należy zamontować gablotkę informacyjną. W ramach zadania należy wykonać utwardzenie terenu oraz wykonać pochylnię dla osób z niepełnosprawnością.

UWAGA:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze sposobem realizacji, zawierają dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.

Przedmiary robót są przykładowe. Załączone przedmiary określają orientacyjny zakres robót przewidzianych do wykonania zamówienia, ułatwiając tym samym skalkulowanie ceny. Wykonawca powinien przeanalizować wszystkie zapisy zawarte w dokumentacji i przygotować ofertę cenową w oparciu o własną analizę. Załączone przedmiary nie stanowią podstawy do późniejszego rozliczenia umowy – umowa jest ryczałtowa tj. jej cena nie podlega zmianie w trakcje realizacji.

1.3. Zakres zamówienia obejmuje również :
- opracowanie i zatwierdzenie harmonogramu planowanych do wykonania prac, - wykonanie dokumentacji powykonawczej w 2 egzemplarzach, w tym między innymi: a) dokumentacja powykonawcza, b) oświadczenie kierownika budowy, c) atesty i certyfikaty wbudowanych materiałów wraz z kartami gwarancyjnymi urządzeń, d) inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza, e) inne niezbędne dokumenty.
1.4. Wymagania ogólne Zamawiającego w zakresie realizacji prac oraz użytych materiałów :
Wykonane roboty oraz użyte materiały do wykonania przedmiotu zamówienia muszą spełniać wymogi art. 10 ustawy Prawo Budowlane z późn. zmianami oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych z późn. zmianami.
Dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót lub przedmiary robót mogą wskazywać dla niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe lub pochodzenie. Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych w stosunku do wskazanych w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót lub przedmiarach robót pod warunkiem, że zapewnią one uzyskanie parametrów co najmniej na takim samym poziomie jak założone w dokumentacji projektowej lub specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót oraz będą nie gorsze pod względem charakteru użytkowego, parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość) oraz parametrów bezpieczeństwa użytkowania.
UWAGA:
Wszystkie materiały przed ich wbudowaniem należy przedstawić do akceptacji Zamawiającemu (inspektorowi nadzoru ) i uzyskać zgodę na ich zastosowanie.
Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania prac budowlanych pod nadzorem osób uprawnionych zgodnie z ustawą Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994r z późn. zmianami.
UWAGA ;
Obiekt dostępny dla osób niepełnosprawnych. Nie posiada progów, krawężników ani schodów stanowiących barierę dla osób na wózkach inwalidzkich.
UWAGA
Zadanie współfinansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012” – Edycja 2024. Zamawiający wymaga od Wykonawcy wykonania i zainstalowania przy wykonanej inwestycji tablicy informacyjnej o dofinansowaniu z w/w programu. Treść tablicy informacyjnej należy uzgodnić z Zamawiającym.
1.5. Kody określające dla przedmiotu zamówienia we wspólnym słowniku zamówień:
Kod CPV 45113000-2 Przygotowanie terenu budowy
Kod CPV 45111200-0 Roboty ziemne
Kod CPV 45262210-6 Roboty fundamentowe
Kod CPV 44211100-3 Montaż kontenerów sanitarnych
Kod CPV 45233250-6 Zagospodarowanie terenu – utwardzenia

1.6. Gwarancja - minimalny wymagany okres gwarancji 36 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego.
1.7. Termin wykonania zamówienia : Maksymalny termin wykonania zamówienia: 120 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 510450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 883000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 510450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Segmentów Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742845512

7.3.3) Ulica: Dębowa 2

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-402

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 510450,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2025-02-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane