Zawarcie umowy ramowej na wykonanie audytów energetycznych w ramach realizacji projektu „Mazowsze bez smogu” w latach 2024-2028 - powtórzenie

Miasto Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00121268
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00121268/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-26 11:47
Lokalizacja
Józefów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22b3478b-f5d6-4ca6-9a7f-167068dedcaa
Identyfikator
5320016896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN GADOMSKIMostówka, PL · lot 0
343 974,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00121268 z dnia 2025-02-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zawarcie umowy ramowej na wykonanie audytów energetycznych w ramach realizacji projektu „Mazowsze bez smogu” w latach 2024-2028 - powtórzenie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jozefow.ezamawiajacy.pl/pn/jozefow/demand/185191/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Umowy ramowej

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zawarcie umowy ramowej na wykonanie audytów energetycznych w ramach realizacji projektu „Mazowsze bez smogu” w latach 2024-2028 - powtórzenie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22b3478b-f5d6-4ca6-9a7f-167068dedcaa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00121268

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Mazowsze bez Smogu” realizowanego w ramach FEM 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619110

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.64.2024

4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 505041

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna w okresie 4 lat wykonywanie audytów energetycznych w gospodarstwach ubogich energetycznie w ramach umowy ramowej na wykonanie maksymalnie 346 audytów energetycznych na potrzeby termomodernizacji (z uwzględnieniem współczynników przenikania ciepła przegród budowlanych i stolarki obowiązujących od 1 stycznia 2021 r.) .
2. Audyt należy opracować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 17 marca 2009 r. w sprawie szczegółowego zakresu i form audytu energetycznego oraz części audytu remontowego, wzorów kart audytów, a także algorytmu oceny opłacalności przedsięwzięcia termomodernizacyjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 20

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 325212 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 747840 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 325212 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALFAREM Marcin Gadomski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8212207514

7.3.4) Miejscowość: Mostówka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 343974,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca 2: 1130189568; Audyttech Izabela Janowska; Warszawa; Polska; podwykonawca – nie; 06.02.2025; 320 200,00 PLN; 30.11.2028
Wykonawca 3: 937271572; Grzegorz Porębski; Szczyrk; Polska; podwykonawca – nie; 07.02.2025; 331 785,12 PLN; 30.11.2028
Wykonawca 4: 8982146174; ASIG Igor Kwiatkowski; Wrocław; Polska; podwykonawca – nie; 04.02.2025; 304 289,70 PLN; 30.11.2028
Wykonawca 5: 5781161219; STUDIO BUDOWNICTWA EKOLOGICZNEGO JACEK KAWCZYŃSKI; Elbląg; Polska; podwykonawcy – nie; 07.02.2025; 325 212 PLN; 30.11.2028
2025-02-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi