Kompleksowe utrzymanie czystości dróg, oświetlenia, urządzeń odwadniających i kanalizacji deszczowej oraz utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych w Gminie Radwanice.

GMINA RADWANICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00033098
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00033098/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-01-12 12:50
Lokalizacja
Radwanice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21955193-9b40-11ee-953e-c2ea26915e21
Identyfikator
6922256490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy drógUsługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznegoUsługi sprzątania ulicUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi oczyszczania kanałów ściekowych

Wykonawcy

1 przyznane

Gminna Spółka Komunalna sp. z o.o.Kłębanowice 9A, PL · lot 0
562 345,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00033098 z dnia 2024-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe utrzymanie czystości dróg, oświetlenia, urządzeń odwadniających i kanalizacji deszczowej oraz utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych w Gminie Radwanice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17

1.5.2.) Miejscowość: Radwanice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe utrzymanie czystości dróg, oświetlenia, urządzeń odwadniających i kanalizacji deszczowej oraz utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych w Gminie Radwanice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21955193-9b40-11ee-953e-c2ea26915e21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00033098

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00003127/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Kompleksowe utrzymanie czystości dróg, oświetlenia, urządzeń odwadniających i kanalizacji deszczowej oraz utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych w Gminie Radwanice.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00555526

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Gmina Radwanice sprawuje nad Gminną Spółką Komunalną Radwanice sp. z o. o. (dalej zwaną GSK Radwanice sp.z.o.o.) kontrolę odpowiadającą kontroli jak nad innymi jednostkami organizacyjnymi gminnymi, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące
zarządzania sprawami spółki. Biorąc pod uwagę ilość posiadanych udziałów ma poziomie 100%, Gmina jest w stanie podjąć
każdą decyzje przewidzianą w ramach kompetencji Zgromadzenia Wspólników. Ponad 90% działalności GSK Radwanice sp. z o. o. dotyczy wykonywania zadań powierzonych przez Gminę. Działalność GSK Radwanice sp. z o. o odpowiada zadaniom gminy i wpisuje się w zakres zadań powierzonych przez Gminę na mocy Aktu Założycielskiego. W Gminnej Spółce Komunalnej Radwanice sp. z o. o. nie ma obecnie bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Status Wspólnika GSK Radwanice sp. z o. o. posiada jeden podmiot publiczny: Gmina Radwanice reprezentowana przez organ wykonawczy Gminy tj. Wójta Gminy Radwanice.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: InII.271.60.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości dróg, oświetlenia, urządzeń odwadniających i kanalizacji deszczowej oraz utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych w Gminie Radwanice.
W zakresie kompleksowego utrzymania czystości dróg, oświetlenia, urządzeń odwadniających i kanalizacji deszczowej w ramach realizacji umowy wykonawca przyjmuje na siebie obowiązek:
a) Bieżącego utrzymania dróg o nawierzchniach bitumicznych, z kostki betonowej/kamiennej, poboczy, alejek, chodników, ścieżek w tym przedzimowa oraz pozimowa naprawa poboczy i dróg tłuczniowych i gruntowo-żwirowych oraz zimowe utrzymanie dróg i chodników w zakresie odśnieżania oraz zwalczania śliskości,
b) bieżącego utrzymania i konserwacji urządzeń odwadniających oraz kanalizacji deszczowej w pasie dróg gminnych na terenie Gminy Radwanice
c) konserwacji i bieżącego utrzymania oświetlenia ulicznego, parkowego stanowiącego własność Gminy Radwanice,
W zakresie kompleksowego utrzymania i pielęgnacji terenów zielonych w ramach realizacji umowy wykonawca przyjmuje na siebie obowiązek:
a) bieżącego utrzymania zieleni gminnej, placów zabaw, siłowni plenerowych, parków i placów w Gminie Radwanice.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

90611000-3 - Usługi sprzątania ulic

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

90641000-2 - Usługi oczyszczania kanałów ściekowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminna Spółka Komunalna sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5020109576

7.3.4) Miejscowość: Kłębanowice

7.3.5) Kod pocztowy: 59-160

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 562345,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-31
2024-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi