Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych „Prząśnik” w Brenniku w pierwszej tercji roku 2024
Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych "Prząśnik" w Brenniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00034396
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-12 15:33
- Lokalizacja
- Ruja, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6911616298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneMięso wołoweWieprzowinaProdukty wędliniarskieWędliny drobioweProdukty mleczarskieMleko i śmietanaSer świeżyJogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mlecznePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewnePrzyprawy nieprzetworzoneZioła i przyprawy korzenneOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneMąka zbożowa lub roślinna i podobne produktyProdukty z ciasta makaronowegoCukier i produkty pokrewneSól kamiennaWyroby ciastkarskieKawa, herbata i podobne produktyZupy i bulionyKakao; czekolada i wyroby cukierniczeKetchupDżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowaniaWarzywa, owoce i orzechyWarzywa korzeniowe i bulwiasteWarzywa owocoweWarzywa liściasteWarzywa kapustneOwoce cytrusoweOwoce inne niż tropikalneZiemniakiJajaRyby przetworzone i konserwowaneRyby wędzonePrzetwory z rybRyby konserwowaneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybWarzywa mrożoneLody i produkty podobne
Wykonawcy
9 przyznanych
MARCIN ODEBRALSKIWałbrzych, PL
48 799 PLNMATEUSZ KASPRZAKWilkowice, PL
24 944,3 PLNŁUKASZ ZWIERZCHOWSKIMęcinka, PL
18 229 PLNPAWEŁ KACZANŁaszczyn, PL
28 197,23 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
14 960,4 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
5476 PLNJOANNA MAŁECKALisowice, PL
4292 PLNPAWEŁ KACZANŁaszczyn, PL
4631,78 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE "IGLO - RENOMA" SPÓŁKA JAWNA ZBIGNIEW MATYS, ARKADIUSZ OSTROWSKILegnica, PL
3391,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.