Remont drogi gminnej nr 170509C relacji Jastrzębie - Jastrzębie

Gmina Lipno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00034801
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00034801/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-14 17:32
Lokalizacja
Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f4213934-4b0d-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
4660345629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA INŻYNIERYJNO-DROGOWA 'DROGTOM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL · lot 0
1 886 049,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00034801 z dnia 2024-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 170509C relacji Jastrzębie - Jastrzębie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza

1.5.2.) Miejscowość: Lipno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 2886200

1.5.8.) Numer faksu: 54 2872048

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipno@uglipno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglipno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 170509C relacji Jastrzębie - Jastrzębie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4213934-4b0d-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00034801

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025943/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont drogi gminnej nr 170509C relacji Jastrzębie - Jastrzębie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00380097

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2306009,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia stanowią: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu drogi gminnej nr 170509C relacji Jastrzębie - Jastrzębie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: „Remont drogi gminnej nr 170509C relacji Jastrzębie - Jastrzębie”:
1) Przedmiotowe zadanie zlokalizowane jest w miejscowości Jastrzębie na działce Nr 35 obręb Jastrzębie. W obecnym stanie droga posiada przekrój jednojezdniowy o dwóch pasach ruchu. Szerokość jezdni na przedmiotowym odcinku wynosi 5,10 – 5, 25 m. Nawierzchnia jezdni posiada odcinkowe spękania siatkowe, w znacznej mierze bez wykruszeń na krawędziach. Droga posiada obustronne, gruntowe pobocza, które są miejscowo zawyżone oraz przerośnięte roślinnością. W ramach przedsięwzięcia wykonane zostaną prace zapobiegające dalszej degradacji nawierzchni wskutek utraty szczelności konstrukcji (spękania) oraz poprawy warunków użytkowych tzn. szorstkości nawierzchni. Zrealizowane zostanie to poprzez wykonanie nowej warstwy ścieralnej jezdni. Wykonanie utwardzonych poboczy wpłynie na wzmocnienie krawędzi jezdni oraz umożliwi bezpieczne wymijanie się pojazdów jak i spływ wód powierzchniowych. W ramach zadania remontowego dla tego odcinka drogi gminnej przewidziano zrealizowanie poniższych założeń technicznych.
2) Zamówienie obejmuje wykonanie:
a) wykonanie warstwy ścieralnej z nawierzchni bitumicznej,
b) wykonanie umocnionych poboczy,
c) wykonanie robót konserwujących na istniejących rowach przydrożnych;
3) Przekrój jezdni:
a) warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr. 5 cm;
b) siatka antyspękaniowa;
c) warstwa profilowa z betonu asfaltowego AC11W średnio 125 kg/m2 nie mniej niż 3 cm;
d) istniejąca nawierzchnia jako podbudowa.
4) Przekrój poboczy
a) kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie 0/31,5 gr. 15 cm;
b) sprofilowane podłoże gruntowe.
5) Odwodnienie powierzchniowe zrealizowane za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych drogi w kierunku poboczy na teren w granicach istniejącego pasa drogowego. W ramach prac remontowych przewidziano oczyszczenie przepustu z namułu. Rozwiązania te nie powodują zmian w istniejących stosunkach wodnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1886049,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2294804,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1886049,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firmą Inżynieryjno Drogową DROGTOM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882833998

7.3.3) Ulica: ul. Krzywa Góra 8/10

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1886049,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-06-30
2024-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane