Przebudowa drogi gminnej w m. Wiklino dz. nr 236, 237/1, 237/2 228/3, obr. ew. Wiklino, Gmina Redzikowo

Gmina Redzikowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00121502
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00121502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-26 12:25
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5c56455-ee15-4127-9b8e-f67b2ecdc24a
Identyfikator
8391006582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR SZELASierakowice, PL · lot 0
441 840,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00121502 z dnia 2025-02-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w m. Wiklino dz. nr 236, 237/1, 237/2 228/3, obr. ew. Wiklino, Gmina Redzikowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Redzikowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bartoszl@gminaredzikowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminaredzikowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_redzikowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej w m. Wiklino dz. nr 236, 237/1, 237/2 228/3, obr. ew. Wiklino, Gmina Redzikowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5c56455-ee15-4127-9b8e-f67b2ecdc24a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00121502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051278/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wiklino

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670920

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.42.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej w m. Wiklino dz. nr 236, 237/1, 237/2 228/3, obr. ew. Wiklino, Gmina Redzikowo.



W celu wykonania powyższego zadania będą realizowane następujące prace:

W celu wykonania powyższego zadania będą realizowane następujące prace:
- wyrównanie i odpowiednie wyprofilowanie istniejącej nawierzchni,
- wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni,
- wykonanie poboczy z mieszanki optymalnej,
- odtworzenie i wyprofilowanie istniejących terenów zielonych wzdłuż drogi wraz z ich humusowaniem i obsianiem mieszankami traw;
- wykonanie chodników,
- budowę zjazdów,
- wykonanie oznakowania pionowego,
- budowa sieci wodociągowej, UWAGA! zmiana średnicy rur z PE90 na PE110 oraz wydłużenie odcinka według dokumentacji dodatkowej.
- budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej .
- regulacja pionowa włazów kanałowych, -ułożenie rur ochronnych dwupołówkowych śr 160mm na istniejącym kablu -przestawienie słupów oświetlenia drogowego – UWAGA! Na ten zakres Inwestor nie posiada dokumentacji technicznej - wykonanie stałej organizacji ruchu, - wykonanie i uzgodnienie w odpowiednich organach tymczasowej organizacji ruchu na czas trwania robót,

* Zamawiający nie przewiduje wykonanie odcinka próbnego

Do zadań Wykonawcy należy również:
- Wykonawca dostarczy w formie cyfrowej (na płycie CD) dokumentację zdjęciową z robót ulegających zakryciu oraz zanikających przed ich wykonaniem oraz po wykonaniu wszystkich robót. Zdjęcia powinny być oznaczone znacznikami: daty, czasu.
- wykonanie i zarejestrowanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej – 5 egz.,
- uzyskanie w imieniu Zamawiającego przyjęcia bez sprzeciwu zawiadomienia o zakończeniu budowy / robót budowlanych w PINB,

Inwestycja jest dofinansowana z środków budżetu Województwa Pomorskiego w ramach programu wieloletniego pod nazwą „Rządowy program na rzecz zwiększenia szans rozwojowych Ziemi Słupskiej na lata 2019-2026” według umowy nr 70/PZS/2024 z dnia 29 kwietnia 2024 r.i realizowane w ramach projektu pn. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wiklino oraz budowa drogi gminnej wraz z oświetleniem i kanalizacją sanitarną w Niewierowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 441840,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 748895,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 441840,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane SZELBRUK Piotr Szela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891915553

7.3.3) Ulica: Mirachowska

7.3.4) Miejscowość: Sierakowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 441840,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-02-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane