4WOG.1200-2712.107.2023 Usługi restauracyjne w formie przygotowania i dostarczenia czterech posiłków dziennie dla żołnierzy z jednostek wojskowych na rok 2024 w podziale na 4 części.

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00035393
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-15 09:27
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6312541341
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłków

Wykonawcy

3 przyznane

CATERING SERVICE MIKOŁAJ CZOCHARA TOMASZ MACHNICKI SPÓŁKA JAWNAŚwiętochłowice, PL
96 300 PLN
CATERING SERVICE MIKOŁAJ CZOCHARA TOMASZ MACHNICKI SPÓŁKA JAWNAŚwiętochłowice, PL
96 300 PLN
CATERING SERVICE MIKOŁAJ CZOCHARA TOMASZ MACHNICKI SPÓŁKA JAWNAŚwiętochłowice, PL
108 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.