„Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy SP nr 1 w Sulejówku w ramach Programu Budowy Przyszkolnych Hal Sportowych (...)"

MIASTO SULEJÓWEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00035935
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00035935/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-15 10:42
Lokalizacja
Sulejówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67710959-9b1a-11ee-953e-c2ea26915e21
Identyfikator
8222146607
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00035935 z dnia 2024-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy SP nr 1 w Sulejówku w ramach
Programu Budowy Przyszkolnych Hal Sportowych (...)"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SULEJÓWEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 55

1.5.2.) Miejscowość: Sulejówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-070

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsulejowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sulejowek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67710959-9b1a-11ee-953e-c2ea26915e21

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy SP nr 1 w Sulejówku w ramach
Programu Budowy Przyszkolnych Hal Sportowych (...)"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67710959-9b1a-11ee-953e-c2ea26915e21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00035935

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018089/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy SP1 w Sulejówku w ramach Programu budowy przyszkolnych hal sportowych (...)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiotowe postępowanie dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Budowu Przyszkolnych Hal Sportowych na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00554757

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: W.PRP.271.104.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie, w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sulejówku” w ramach Programu Budowu Przyszkolnych Hal Sportowych na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich”.
2. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje Program Funkcjonalno-Użytkowy pn.: „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sulejówku”, wykonany przez MT Design Marcin Turlej, 3 Maja 37, 05-071 Sulejówek, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
3. Realizacja przedmiotu umowy, została podzielona na etapy:
Etap 1 - obejmujący wykonanie dokumentacji projektowej,
Etap 2 - obejmujący wykonanie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W budżecie Miasta zarezerwowano kwotę 2.755.715,00 zł brutto, natomiast cena oferty najkorzystniejszej wynosi 3.960.600,00 zł brutto.
2024-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane