Dostawa artykułów żywnościowych dla szkół podstawowych i przedszkoli Miasta Maków Mazowiecki
Miasto Maków Mazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00036326
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-15 11:23
- Lokalizacja
- Maków Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7571420377
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieWyroby ciastkarskie i ciastaWarzywa mrożoneProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczeŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybRyby przetworzone i konserwowaneOwoce, warzywa i podobne produktyJajaDróbProdukty drobioweMięsa różneWędlinyPodroby
Wykonawcy
9 przyznanych
PIEKARNIA JAGÓDKA ARTUR I MARIUSZ KOMORSCY S.C.Sońsk, PL
21 386,85 PLNMORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
36 556,81 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
69 038,25 PLNMARCIN BUDŻAKCIECHANÓW, PL
64 019,44 PLNMORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
33 788,5 PLNWIESŁAW GŁAŻEWSKI06-225 Rzewnie, PL
164 804 PLN"MACRO-PEK" MARCIN ŻBIKOWSKI, MAGDALENA SZCZEPAŃSKA SPÓŁKA JAWNACiechanów, PL
26 048,9 PLNGOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
51 627,45 PLNGOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
13 070,52 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.