Konserwacja nawierzchni dróg powiatowych – nakładki (tu: wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 3103W ul. Tarczyńskiej w Krakowianach dł. ok. 680 mb)

Powiat Pruszkowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00036405
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00036405/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-15 11:32
Lokalizacja
Pruszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26b33615-9a64-11ee-953e-c2ea26915e21
Identyfikator
5342405501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

"FAL-BRUK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
598 570,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00036405 z dnia 2024-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja nawierzchni dróg powiatowych – nakładki (tu: wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 3103W ul. Tarczyńskiej w Krakowianach dł. ok. 680 mb)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pruszkowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013267144

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Drzymały 30

1.5.2.) Miejscowość: Pruszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.pruszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.pruszkow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja nawierzchni dróg powiatowych – nakładki (tu: wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 3103W ul. Tarczyńskiej w Krakowianach dł. ok. 680 mb)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26b33615-9a64-11ee-953e-c2ea26915e21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00036405

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042706/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Konserwacja nawierzchni dróg powiatowych -nakładki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00551938

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający udzielił zam. ZP.272.38.2023 nr umowy WID/78/2023 z 21.11.2023 r. W ogł. o zam. nr 2023/BZP00463557/01
z 26.10.23 r. przewidziano możliwość udzielenia zam. o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7. Wartość tych zamówień
została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zaistniały następujące przesłanki do udzielenia zamówienia z wolnej
ręki: 1) zam. jest udzielane w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podst., 2) jest udzielane dotychczasowemu
wykonawcy robót budowlanych, 3) polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, 4) było przewidziane w
ogłoszeniu o zamówieniu, 5) jest zgodne z przedmiotem zam. podst., 6) całkowita wartość zam. została uwzględniona przy
obliczaniu wartości zam. podst. Wykonawca zam. podst. FAL-BRUK sp, z o.o., sp. k. Warszawa.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.45.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 3103W ul. Tarczyńskiej w Krakowianach dł. ok. 680 mb

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210527420

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 598570,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-21
2024-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane