Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych- produkty przemiału ziarna, przetworzone owoce i warzywa, cukier, woda, przyprawy do Zakładu Karnego w Kluczborku oraz do Oddziału Zewnętrznego w Sierakowie Śl

Zakład Karny w Kluczborku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00037912
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-15 14:20
Lokalizacja
Kluczbork, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7511036540
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty przemiału ziarnaPrzetworzone owoce i warzywaCukier i produkty pokrewneWody mineralnePrzyprawy i przyprawy korzenneZupy i buliony

Wykonawcy

10 przyznanych

JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
37 416,07 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
36 349,97 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
10 322,25 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
2408,46 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
36 174,24 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
57 475,01 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
52 035,52 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
16 514,7 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
2408,46 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL
45 525,47 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.