Rozbudowa amfiteatru w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu.
Stowarzyszenie Et Cetera
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00037985
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00037985/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-15 14:27
- Lokalizacja
- Zwierzyniec, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37de1ee6-845e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9223061782
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00037985 z dnia 2024-01-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa amfiteatru w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzyszenie Et Cetera
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382856771
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Zwierzyniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-470
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: etcetera.zwierzyniec@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kultura-zwierzyniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37de1ee6-845e-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa amfiteatru w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37de1ee6-845e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00037985
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest dofinansowane w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ETC.07.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 186749,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym
pn. „Rozbudowa amfiteatru w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadaszenia sceny amfiteatru o konstrukcji wsporczej w liczbie 4 szt. z trzech rur stalowych. Słupy z każdej podpory przytwierdzone będą do stóp fundamentowych śrubami wklejanymi na żywicę hybrydową. Po-łączenie konstrukcji wsporczych z drewnianą konstrukcją więźby dachowej za pomocą łączników przegubowych. Konstrukcja dachu z drewna klejonego jako przestrzenny ruszt pokryty blachą łączoną na rąbek. Powierzchnia sceny 51m2, wysokość zada-szenia 5,8m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45262210-6 - Fundamentowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 18.12.2023 r. wykonawca Tomasz Pakuła, Jacnia 55, 22-442 Adamów został wezwany do złożenia w wyznaczonym terminie aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych.Ww. dokumenty miały być złożone do dnia 27.12.2023 r. do godź. 10:00. Wykonawca do wyznaczonego terminu nie złożył podmiotowych środków dowodowych, wobec czego, zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c jego oferta została odrzucona.
Wobec powyższego Zamawiający zwrócił się w dniu 27.12.2023 r. do pozostałych oferentów z wnioskiem o wyrażenie zgody na przedłużenie o 30 dni terminu związania ofert złożonych w dniu 01.12.2023 r. Ww. zgody miały być złożone do dnia 29.12.2023 r. do godź. 10:00. Wykonawcy do wyznaczonego terminu nie złożyli przedmiotowych oświadczeń, wobec czego, zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 12 ich oferty zostały odrzucone.
Zgodnie z art. 255 - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195570,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3139771,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-01-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |