Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa drogi wewnętrznej – ulicy Wakacyjnej w Tarnobrzegu”

Miasto Tarnobrzeg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00121771
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00121771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-26 13:18
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-863e6e50-9a8d-4a57-b144-814b36465dfc
Identyfikator
8672079199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi kontroli i nadzoru technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF BUCZYŃSKITarnobrzeg, PL · lot 0
141 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00121771 z dnia 2025-02-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa drogi wewnętrznej – ulicy Wakacyjnej w Tarnobrzegu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-863e6e50-9a8d-4a57-b144-814b36465dfc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa drogi wewnętrznej – ulicy Wakacyjnej w Tarnobrzegu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-863e6e50-9a8d-4a57-b144-814b36465dfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00121771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050912/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Budowa drogi wewnętrznej ul. Wakacyjna wraz z budową chodnika, ścieżki rowerowej i oświetlenia ulicznego w Tarnobrzegu – wykonanie dokumentacji projektowej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00064690

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy opracowania projektowego powinien obejmować:
„Budowa drogi wewnętrznej – ulicy Wakacyjnej w Tarnobrzegu” w km ok. 0+000 -1+750
w zakresie:
- Branża drogowa: przebudowa ul. Wakacyjnej - dostosowanie konstrukcji do wymogów kategorii ruchu KR-3, docelowa szerokość jezdni 5,5 m, przebudowa zjazdów, budowa jednostronnej drogi dla pieszych z kostki betonowej, budowa drogi dla rowerów dwukierunkowej o nawierzchni bitumicznej, budowa zatok autobusowych w razie potrzeby, wykonanie nowej stałej organizacji ruchu,
- Branża sanitarna: przebudowa kolizji (w razie potrzeby), budowa kanalizacji deszczowej,
- Branża elektryczna: przebudowa kolizji (w razie potrzeby), budowa oświetlenia ulicznego, budowa kanału technologicznego,
- Branża teletechniczna: budowa kanału technologicznego,
- Projekt zieleni (jeżeli zachodzi taka potrzeba),
- Obiekty małej architektury: kosze na śmieci, ławki, stojaki na rowery, wiaty przystankowe itp. (w razie potrzeby w uzgodnieniu z Zamawiającym),
- Dokumentacja geotechniczna, dokumentacja geologiczno – inżynierska i hydrogeologiczna,
- Inwentaryzacja drzew i krzewów do wycinki wraz z przygotowaniem wniosku na wycinkę
i przygotowaniem planu nasadzeń zastępczych (jeżeli zachodzi taka potrzeba),
- Wykonanie połączenia nowobudowanych elementów z istniejącą infrastrukturą
wg wytycznych Zamawiającego,
- Przygotowanie kompletnego wniosku wraz z niezbędnym zakresem wymaganych dokumentów do uzyskania decyzji ZRID,
Szczegółowe wytyczne dotyczące docelowych rozwiązań projektowych .
Założenia programowe i warunki techniczne drogi:
• Droga wewnętrzna - docelowo – gminna publiczna,
• kategoria ruchu KR3,
• prędkość projektowa  zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• szerokość jezdni - 5,50 m,
• szerokość drogi dla pieszych - 2,00 m,
• szerokość drogi dla rowerów - 2,00 m,
• szerokość rozdzielającego pasa zieleni min. 1,00 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484620,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU KRESKA Krzysztof Buczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 830374956

7.3.3) Ulica: Wyspiańskiego 15/82

7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 39-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141450,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 148 dni

2025-02-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi