Świadczenie usług doradztwa i recenzowania w projekcie
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00121905
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00121905/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-26 13:45
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-193eecec-59f8-4e7b-8088-2e5234a4bd08
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00121905 z dnia 2025-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług doradztwa i recenzowania w projekcie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 55-86-421
1.5.8.) Numer faksu: 7412250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług doradztwa i recenzowania w projekcie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-193eecec-59f8-4e7b-8088-2e5234a4bd08
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00121905
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019869/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.38 usługi w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych oraz świadczenie usług badawczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661997
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/182/2024/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 200000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wspólny Słownik Zamówień: 73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperta w ramach umowy zlecenia. Zamawiający przewiduje zawarcie umowy z jednym najkorzystniejszym Wykonawcą.
Opis stanowiska
Celem udzielenia zamówienia jest wsparcie merytoryczne Zamawiającego w zapewnieniu rzetelnej realizacji Zadania, które Zamawiający realizować będzie dla Urzędu Morskiego w Gdyni.
Projekt to usługa doradztwa merytorycznego, recenzji oraz udziału w spotkaniach partycypacji społecznej przy realizacji Projektu pn. Opracowanie projektów planów dla obszarów Natura 2000 będących pod nadzorem Urzędu Morskiego w Gdyni, zwanego dalej Projektem. Jego realizacja będzie współfinansowana z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
W ramach realizacji Projektu powstaną dokumentacje w postaci projektów planów ochrony i dokumentacji przyrodniczej dla obszaru Natura 2000:
1. Przybrzeżne wody Bałtyku PLB990002;
2. Zatoka Pucka PLB220005 - aktualizacja istniejącego projektu;
3. morskiej części obszaru Zatoka Pucka i Półwysep Helski PLH220032 -aktualizacja istniejącego projektu.
Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług doradztwa merytorycznego oraz recenzji dokumentacji projektowej Projektu poprzez m.in. analizę, ocenę i kontrolę dokumentów w celu zapewnienia jej merytorycznej prawidłowości, jakości, jak również zgodności z normami, przepisami oraz najlepszymi praktykami, poprawności formalnej oraz merytorycznej, a także ich przejrzystości, kompletności oraz zrozumiałości i spójności treści.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do bieżących konsultacji proponowanych rozwiązań metodologicznych, opracowywania recenzji z przeprowadzonych prac, jak również udziału w spotkaniach i w miarę potrzeb w naradach dotyczących przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230010,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230010,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230010 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przyrodnicy24 Rydzkowski i Kośmicki Sp.J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792684543
7.3.3) Ulica: ul. Żółkiewskiego
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230010 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-11-30| 2025-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |