Utrzymanie czystości terenu administracyjnego Gminy Jastarnia w okresie od 01.01.2024 r. do 31.01.2024 r.

Gmina Jastarnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00040462
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00040462/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-01-16 11:52
Lokalizacja
Jastarnia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-78beabe1-af9a-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
Identyfikator
5871708957
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi wywozu odpadówRoboty w zakresie naprawy drógOznakowanie drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT LEWICKIStarzyno, PL · lot 0
100 440 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00040462 z dnia 2024-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie czystości terenu administracyjnego Gminy Jastarnia w okresie od 01.01.2024 r. do 31.01.2024 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jastarnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Portowa 24

1.5.2.) Miejscowość: Jastarnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-140

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: referatrozwoju@jastarnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jastarnia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie czystości terenu administracyjnego Gminy Jastarnia w okresie od 01.01.2024 r. do 31.01.2024 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78beabe1-af9a-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00040462

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający musiał ogłosić zamówienie z wolnej ręki na okres jednego miesiąca, ponieważ nie rozstrzygnął postępowania ogłoszonego w trybie przetargu nieograniczonego.
Ze względu na wyjątkową sytuację wynikającą z przyczyn nie leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł przewidzieć, wymagane było wykonanie zamówienia z wolnej reki.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.33.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Utrzymanie czystości terenu administracyjnego Gminy Jastarnia w okresie od 01.01.2024 r. do 31.01.2024 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Robert Lewicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5871241790

7.3.4) Miejscowość: Starzyno

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100440,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-01-01 do 2024-01-31
2024-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi