Budowa placu do ćwiczeń ogólnorozwojowych typu STREET WORKOUT – etap II - os. Rogi B.O.

Gmina Kędzierzyn-Koźle - Urząd Miasta

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00041042
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00041042/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-16 12:55
Lokalizacja
Kędzierzyn-Koźle, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2ac2a21-773a-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7492055601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSprzęt do ćwiczeń fizycznychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty na placu budowyUsuwanie wierzchniej warstwy glebyUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

K+D BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKędzierzyn -Koźle, PL · lot 0
153 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00041042 z dnia 2024-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu do ćwiczeń ogólnorozwojowych typu STREET WORKOUT – etap II - os. Rogi B.O.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kędzierzyn-Koźle - Urząd Miasta

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412912

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piramowicza 32

1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-220

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kedzierzynkozle.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kedzierzynkozle.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=f15dda4c-01df-4c59-b90f-a767d9826443

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu do ćwiczeń ogólnorozwojowych typu STREET WORKOUT – etap II - os. Rogi B.O.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2ac2a21-773a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00041042

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021803/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa placu do ćwiczeń ogólnorozwojowych typu street workout - os Rogi - B.O.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00471183

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.85.2023.RM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 128913,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

A. Zakres zamówienia obejmuje: realizację budowy obiektu małej architektury (plac do ćwiczeń ogólnorozwojowych ) w miejscu publicznym oraz wykonanie nasadzeń roślinnych. Roboty realizowane będą zgodnie z dokumentacja projektową wykonaną przez Land Art. Projekt s.c. Magdalena Feil-Bereta , Damian Mytych ul. Lipowa 3/24, 30-702 Kraków.

B. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Budowę wydzielonej strefy rekreacyjnej zlokalizowanej na działce 813/2 obręb Kędzierzyn-Koźle przy ul. Bukowej
wraz z infrastrukturą towarzyszącą zawierającą następujące wyposażenie
a) - podniesienie terenu do istniejącej rzędnej terenu (podniesienie terenu do poziomu istniejących urządzeń zamontowanych w etapie I)
b) - dostawa i montaż zestawu STREET WORKOUT – 1 szt.;
c) - dostawa i montaż tablicy informacyjnej z regulaminem – 1 szt.;
d) - dostawa i montaż tablicy kredowej – 1 szt.;
e) - dostawa i montaż stojaków na rowery – 6 szt.;
f) - dostawa i montaż ławki z oparciem – 6 szt.;
g)- dostawa i montaż kosza na śmieci – 1 szt.
1.2 Wykonanie chodnika z kostki betonowej gr. 6 cm – 73,01 m2, obrzeża betonowe 104,14 m
1.3 Wykonanie nawierzchni bezpiecznej z mat gumowych przerostowych – 185,0 m2
1.4 Wykonanie nasadzeń – krzewy – 85 szt.

C. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają m.in.
1) dokumentacja projektowa sporządzona przez Land Art. Projekt s.c. Magdalena Feil-Bereta , Damian Mytych ul. Lipowa 3/24 , 30-702 Kraków.
- opinia geotechniczna;
- projekt architektoniczno-budowlany – mała architektura;
- projekt wykonawczy – mała architektura;
- STWiORB - mała architektura;
- pomocniczo dołączono przedmiary robót.

UWAGA! –
Niniejsze zamówienie nie obejmuje w części architektoniczno-budowlanej (już wykonanego zakresu) tj.
a) dostawy i montażu komplety poręczy niskich (4 szt.)
b) dostawy i montażu elementu dwuprzęsłowego (poręcz średnia i wysoka) – 3 szt.
c) wykonania nawierzchni bezpiecznych pod urządzenia o wymiarach 4,5 m x 5 m – poręcze niskie, 7,5 m x 5 m – poręcze dwuprzęsłowe;
d) zakres opracowania nie obejmuje części architektoniczno-budowlanej zakreślonej w dokumentacji kolorem żółtym – plik pn. „zał. nr 1 - zakres nieobjęty zamówieniem”.

2) zgłoszenie wykonywania robót budowlanych z dnia 25.01.2023r. Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-
Kozielskiego;
3) Projektowane postanowienia umowy zamieszczone w wersji elektronicznej na stronie internetowej prowadzonego postępowania, stanowiące integralną częścią SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: K+D Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 160019290

7.3.4) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zadania wynoszący 60 dni liczony jest od daty przekazania placu budowy
2024-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane