Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2023/2024 tj. od 18 września 2023r. do 30 września 2023 r.
Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00041939
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-16 14:31
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6272733808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
5 przyznanych
DARIUSZ JOJKOChorzów, PL
25 000 PLNDARIUSZ JOJKOChorzów, PL
7500 PLNDARIUSZ JOJKOChorzów, PL
21 000 PLNDARIUSZ JOJKOChorzów, PL
27 000 PLNDARIUSZ JOJKOChorzów, PL
27 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.