Przebudowa elewacji oraz wejścia głównego budynku administracyjnego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego wraz z remontem schodów zewnętrznych i pochylni dla osób niepełnosprawnych.
WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO - REGIONALNE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00122043
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00122043/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-26 14:12
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d4e4120-9084-4bf6-bf0f-8659619d8db5
- Identyfikator
- 7392868411
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122043 z dnia 2025-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa elewacji oraz wejścia głównego budynku administracyjnego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego wraz z remontem schodów zewnętrznych i pochylni dla osób niepełnosprawnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO - REGIONALNE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 519486972
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Towarowa 17
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-416
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89538-11-40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@word.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.word.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d4e4120-9084-4bf6-bf0f-8659619d8db51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa wojewódzka osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Egzaminowanie i szkolenia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa elewacji oraz wejścia głównego budynku administracyjnego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego wraz z remontem schodów zewnętrznych i pochylni dla osób niepełnosprawnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d4e4120-9084-4bf6-bf0f-8659619d8db5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122043
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015426/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane elewacji budynku administracyjnego przy ulicy Towarowej 17.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00092288
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NO.332.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 950000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa elewacji oraz wejścia głównego wraz z remontem schodów zewnętrznych i pochylni dla osób niepełnosprawnych budynku administracyjnego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie, zlokalizowanego przy ul. Towarowej 17 w Olsztynie.
Prace budowlane obejmują:
1) przebudowę wejścia głównego polegając zmniejszeniu wielkości przedsionka (zmiana obrysu podestu oraz witryny;
2) wymianę przeszklonej witryny z profil PCV na witrynę na profilach aluminiowych o wymaganym współczynniku przenikania ciepła;
3) wymianę warstw dachu nad głównym wejściem wraz z nowym wykończeniem;
4) wykonanie nowego znaku firmowego WORD nad głównym wejściem (w poziomie stropodachu) oraz nowego logo na ścianie elewacji wschodniej;
5) wykonaniu nowej kolorystyki elewacji (ściany nadziemia + cokół);
6) wykonanie nowego wykończenia ławki przylegającej do elewacji wschodniej;
7) montaż żaluzji poziomych aluminiowych systemowych w poziomie gzymsu – okapu wzdłuż ścian podłużnych (wg rysunków rzutu dachu oraz br. konstrukcyjnej);
8) wykonanie elementów dekoracyjnych pionowych oraz narożników (z płyt HPL / alternatywnie z blachy perforowanej) na poziomie dwóch kondygnacji;
9) wymianę ślusarki drzwiowej zewnętrznej;
10) wymianę parapetów zewnętrznych;
11) wykonanie nowego wykończenia schodów zewnętrznych znajdujących się od strony zachodniej oraz północnej (3 szt.);
12) wykonanie nowego wykończenia podjazdu dla osób niepełnosprawnych;
13) wykonanie nowych balustrad ze stali nierdzewnej przy schodach zewnętrznych oraz pochylni dla os. niepełnosprawnych;
14) montaż nowej systemowej drabiny prowadzącej na dach;
15) montaż nowych zadaszeń nad wejściami z poliwęglanu pełnego wraz z odprowadzeniem wody z zadaszenia systemową rurą spustową (4 szt.)
16) wykonanie nowego wykończenia kominów blachą wraz z nową czapą kominową i kratkami wentylacyjnymi;
17) wykonanie nowych balustrad schodów oraz pochylni ze stali nierdzewnej;
18) montaż nowych opraw oświetleniowych nad wejściami (szczegóły wg br. elektrycznej w proj. technicznym);
19) montaż nowego orynnowania, obróbek blacharskich i dekarskich;
20) wykonanie betonowych korytek odpływowych w nawierzchni pod wylotami rur spustowych (w celu ukierunkowania spływu wody opadowej).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Rzeczona kwota przekracza kwotę jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1807978,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1807978,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |