„Wbudowanie kruszywa drogowego na drogi wewnętrzne i gminne na terenie Gminy Trzebownisko w 2025 roku”
Gmina Trzebownisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00122054
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00122054/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-26 14:15
- Lokalizacja
- Trzebownisko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4fd3d06-251f-47cc-97c5-7ca887d1c4d8
- Identyfikator
- 5170037677
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122054 z dnia 2025-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wbudowanie kruszywa drogowego na drogi wewnętrzne i gminne na terenie Gminy Trzebownisko w 2025 roku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebownisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582157
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebownisko 976
1.5.2.) Miejscowość: Trzebownisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-001
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 17 77 13 700
1.5.8.) Numer faksu: +48 17 77 13 700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@trzebownisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzebownisko.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wbudowanie kruszywa drogowego na drogi wewnętrzne i gminne na terenie Gminy Trzebownisko w 2025 roku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4fd3d06-251f-47cc-97c5-7ca887d1c4d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122054
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00099507
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie udzielane jest przez Zamawiającego, o którym mowa w art. 4 ustawy pzp(Gmina Trzebownisko), jednoosobowej Spółce Gminy tj. Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Trzebowisku Sp. z o.o (ZGKwT)., realizującej zadania
własne Gminy, ponieważ spełnione są łącznie następujące warunki:
1) kontrolę prawną nad ZGKwT sprawuje Gmina Trzebownisko,
2) ponad 90% działalności ZGKwT dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez Gminę Trzebownisko,
3)w ZGKwT nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.271.1.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Wbudowanie kruszywa drogowego na drogi wewnętrzne i gminne na terenie Gminy Trzebownisko w 2025 roku”.
2. Szczegółowy opis zamówienia:
2.1.Załadunek kamienia z miejsca jego składowania
2.2.Wbudowanie kamienia poprzez jego równomierne rozsypanie z mechanicznym lub ręcznym wyprofilowaniem, a następnie zagęszczenie mechaniczne (zagęszczarka, walec) na całej szerokości wskazanego odcinka drogi lub miejscowo (uzupełnienie ubytków nawierzchni drogi) – najpóźniej do 4 dni roboczych od dnia przyjęcia zgłoszenia od Zamawiającego.
2.3.Przewidywana ilość kruszywa o frakcji 31,5 – 63 mm (tłuczeń) wynosi 245 ton oraz
o frakcji 4 – 31,5 mm (kliniec sortowany) wynosi 3005 ton, łącznie 3250 ton.
2.4.Uzupełnienie pojedynczych wybojów, kolein, przez ręczne wyprofilowanie lub mechaniczne, a następnie zagęszczenie mechaniczne.
2.5.Dokładne miejsca wbudowania kamienia będą każdorazowo wskazane przez sołtysów wsi. W zależności od charakterystyki i stanu technicznego dróg Wykonawca w porozumieniu z Zamawiającym musi stosować odpowiednie środki transportu, które nie będą powodować zniszczenia nawierzchni dróg.
2.6.Każde wbudowanie kruszywa (rodzaj, ilość kamienia) będzie uzgadniane szczegółowo pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą. Minimalna miesięczna ilość wbudowania kamienia to ok 350 t
2.7.Wykonawca musi wykazać, że posiada minimalną zdolność techniczną tj. musi wykazać, że dysponuje następującym sprawnym sprzętem w ilości minimum:
- samochód skrzyniowy, z możliwością wyładunku do tyłu i na boki -1 szt.
- koparko - ładowarka - 1 szt.
- walec min. 1,5 t z wibracją - 1 szt.
lub
- zagęszczarka (300-500 kg) - 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44113140-8 - Kamień drogowy
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165596,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej w Trzebownisku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170037677
7.3.3) Ulica: Jasionka 311
7.3.4) Miejscowość: Jasionka
7.3.5) Kod pocztowy: 36-002
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165596,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2025-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |