Usługi społeczne - ochrona całodobowa w formie monitoringu elektronicznego obiektów będących w ZWRSP KOWR Oddział Terenowy we Wrocławiu
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00042306
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-16 15:36
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskie
Wykonawcy
13 przyznanych
"MAKROPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
103 246,2 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
92 400 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
134 400 PLNPrzedsiębiorstwo Usługowe EDMAR SECURITY Grzegorz TisslerGdańsk, PL
109 200 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
97 200 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
66 000 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
48 000 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
94 800 PLN"MAKROPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
116 899,2 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
92 400 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
92 400 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
79 200 PLNGRZEGORZ TISSLERGdańsk, PL
99 600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.