Dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 2 w Borzęcinie Dużym w Gminie Stare Babice – dostawa ryb świeżych.

PRZEDSZKOLE NR 2 W BORZĘCINIE DUŻYM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00122083
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00122083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-26 14:23
Lokalizacja
Borzęcin Duży, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a6665e0-ba90-4a43-8c6f-caf3d77c2a2c
Identyfikator
1182286007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Świeże filety rybne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122083 z dnia 2025-02-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 2 w Borzęcinie Dużym w Gminie Stare Babice – dostawa ryb świeżych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 2 W BORZĘCINIE DUŻYM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528545067

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tekli Rapackiej 6

1.5.2.) Miejscowość: Borzęcin Duży

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-083

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkolenr2@stare-babice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: przedszkoleborzecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a6665e0-ba90-4a43-8c6f-caf3d77c2a2c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 2 w Borzęcinie Dużym w Gminie Stare Babice – dostawa ryb świeżych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a6665e0-ba90-4a43-8c6f-caf3d77c2a2c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Działając na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. pzp ze względu na to, że w pierwotnym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-0eeb958d-8dc2-41bc-bc1f-7f5dc01b171d

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 2 w Borzęcinie Dużym w Gminie Stare Babice – dostawa ryb świeżych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15211100-1 - Świeże filety rybne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca poinformował, że nie posiada podpisu kwalifikowanego podpisu elektronicznego/podpisu zaufanego/elektronicznego ani podpisu osobistego i nie jest w stanie podpisać wymaganych w postępowaniu dokumentów. Zamawiający przerwał negocjacje oraz unieważnia postępowanie ze względu na to, że negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2025-02-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy