Zakup, materiałów i sprzętu jednorazowego celem wyposażenia Laboratorium WOMP Modlin
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00042407
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-16 17:16
- Lokalizacja
- Zegrze, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5361902991
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
18 przyznanych
MERCK LIFE SCIENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
40 070,94 PLNTH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7847,4 PLNTH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
40 070,94 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
21 867,36 PLNTH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 435,2 PLNSIS-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
1602,12 PLNDANUTA KATRYŃSKABiałystok, PL
8683,8 PLNA-BIOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
2853,6 PLNDANUTA KATRYŃSKABiałystok, PL
934,8 PLNARLAB S.C. ANNA ZIĘBA, PIOTR PIEŃKOWSKIKoszalin, PL
1896,66 PLNSIS-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
23 296,8 PLNGOOGLAB SCIENTIFIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRokocin, PL
4903,2 PLNJERZY PORĘBSKIKraków, PL
3198 PLNZENON SOBIECKIStarogard Gdański, PL
18 360 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
762,6 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
4592,82 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
3985,2 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
145,14 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.