Wynajem zestawów niskopodwoziowych wraz z kierowcą w krajowym transporcie drogowym (zamówienie z podziałem na 2 części)
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00042747
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-17 08:33
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5170346645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcąWynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ HARĘZGAMalhowice, PL
139 124 PLNTOMASZ HARĘZGAMalhowice, PL
139 124 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.