WYKONANIE PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH APARATURY I SPRZĘTU MEDYCZNEGO W PODZIALE NA ZADANIA

POWIATOWE CENTRUM MEDYCZNE W GRÓJCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00043601
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-17 10:34
Lokalizacja
Grójec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7972019261
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

Wykonawcy

100 przyznanych

ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
345,6 PLN
Inżynieria Medyczna Kamil StyśUstanów, PL
2538 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1620 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
864 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
91,8 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
594 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
151,2 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
864 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
995,76 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
468 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
216 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
108 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
291,6 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
864 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
91,8 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
86,4 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
129,6 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
108 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
540 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
351 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
3179,52 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
86,4 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
540 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
1134 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1080 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
631,8 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
1614,6 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
1080 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
583,2 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
756 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
168,48 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
54 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
108 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
216 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
162 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
216 PLN
PAWEŁ KACPRZAKSłupno, PL
9558 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
1404 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
995,76 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
972 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1080 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
1404 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
5616 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
216 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
270 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
432 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
108 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
216 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
216 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
486 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
198,72 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
280,8 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
594 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
324 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
216 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
54 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
216 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
108 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
324 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
162 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
324 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
4320 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
108 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
399,6 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
108 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
54 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
54 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
2316,6 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
1188 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
351 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
2808 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
432 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
108 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
162 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
982,8 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
1095,12 PLN
BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3132 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
432,2 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1080 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
216 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
4860 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
3888 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1512 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
162 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
216 PLN
'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
589,68 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
972 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
324 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
192,24 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
118,8 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
1080 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
1620 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
648 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
864 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
324 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
324 PLN
KAMIL STYŚUstanów, PL
324 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1080 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
399,6 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
480,6 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.