Usługi geodezyjno – kartograficzne na nieruchom. będących w Zasobie KOWR OT w Pruszczu Gdańskim położonych na terenie powiatu sztumskiego, kwidzyńskiego, nowodworskiego, gdańskiego oraz tczewskiego
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00122204
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00122204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-26 14:49
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79a110d0-0b77-4719-be24-85f11ccde0fd
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122204 z dnia 2025-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi geodezyjno – kartograficzne na nieruchom. będących w Zasobie KOWR OT w Pruszczu Gdańskim położonych na terenie powiatu sztumskiego, kwidzyńskiego, nowodworskiego, gdańskiego oraz tczewskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Warszawy 28
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/kowr
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
państowowa osoba prawna - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
realizacja zadań w zakresie wdrażania i stosowania instrumentów wsparcia rolnictwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi geodezyjno – kartograficzne na nieruchom. będących w Zasobie KOWR OT w Pruszczu Gdańskim położonych na terenie powiatu sztumskiego, kwidzyńskiego, nowodworskiego, gdańskiego oraz tczewskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79a110d0-0b77-4719-be24-85f11ccde0fd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063327
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRU.WO.260.7.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 34829,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług geodezyjno - kartograficznych na nieruchomościach będących w Zasobie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim przed ich rozdysponowaniem położonych na terenie powiatu sztumskiego, kwidzyńskiego, nowodworskiego, gdańskiego oraz tczewskiego, polegające na:
1) wznowienie/rozgraniczenie, działki nr 50/2 o pow. 0,3000 ha, obręb Karpiny, gm. Sadlinki,
pow. kwidzyński;
2) podział/wydzielenie Cieku Jałowiec (bez stabilizacji) na 2 działki, działki nr 132/2 o pow. 0,4934 ha, obręb Jałowiec, gm. Ryjewo, pow. kwidzyński;
3) podział/wydzielenie Cieku Jałowiec (bez stabilizacji) na 2 działki, działki nr 133/4 o pow. 0,6732 ha, obręb Jałowiec, gm. Ryjewo, pow. kwidzyński;
4) podział/wydzielenie Cieku Jałowiec (bez stabilizacji) na 2 działki, działki nr 133/6 o pow. 0,5599 ha, obręb Jałowiec, gm. Ryjewo, pow. kwidzyński;
5) podział na 2 działki, działki nr 172/38 o pow. 0,1052 ha, obręb Palczewo, gm. Ostaszewo,
pow. nowodworski;
6) podział na 2 działki, działki nr 324/47 o pow. 0,5687 ha, obręb Janowo, gm. Kwidzyn, pow. kwidzyński;
7) podział na 2 działki, działki nr 876/1 o pow. 1,4122 ha, obręb Gardeja, gm. Gardeja, pow. kwidzyński;
8) aktualizacja ewidencji gruntów – usunięcie budynku z działki nr 94/15 o pow. 0,0400 ha, obręb Orłowo, gm. Nowy Dwór Gdański, pow. nowodworski;
9) podział na 2 działki, działki nr 8/1 o pow. 0,5162 ha, obręb Perklice, gm. Mikołajki Pomorskie, pow. sztumski;
10) aktualizacja ewidencji gruntów – zmiana użytku z Br-IIIa na B z działki nr 303/1 o pow. 0,2619 ha, obręb Krzywe Koło, gm. Suchy Dąb, pow. gdański;
11) sporządzenie projektu podziału (przez potrącenie) na 2 działki, działki nr 21/4 o pow. 2,6465 ha, obręb Gorzędziej, gm. Subkowy, pow. tczewski;
12) podział na 2 działki, działki nr 605/38 o pow. 0,1739 ha, obr. Rakowiec, gm. Kwidzyn, pow. kwidzyński.
2. Sposób wykonania przedmiotu zamówienia opisany został w specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.
3. Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego zostały zawarte w załączniku nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne
71354300-7 - Usługi badań katastralnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34433,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34433,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALEGEO Usługi Geodezyjne Aleksandra Józefowicz - Stasiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513262844
7.3.3) Ulica: Górna 1/3
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-438
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34433,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
| 2025-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |