Usługa opieki informatycznej na systemy repertoryjno - biurowe w Sądzie Okręgowym w Elblągu, w Sądzie Rej. w Działdowie, w Sądzie Rej. w N.M. Lubawskim na 12 ms (Sędzia2, KNS2, Kurator 3, PKS).
Sąd Okręgowy w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00122244
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00122244/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-26 15:01
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f605b69e-43f7-4a4d-8440-240694a169e7
- Identyfikator
- 5782622303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
Wykonawcy
1 przyznane
ZETO-ŚWIDNICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwidnica, PL · lot 0
257 415,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122244 z dnia 2025-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa opieki informatycznej na systemy repertoryjno - biurowe w Sądzie Okręgowym w Elblągu, w Sądzie Rej. w Działdowie, w Sądzie Rej. w N.M. Lubawskim na 12 ms (Sędzia2, KNS2, Kurator 3, PKS).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Elblągu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571642
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Konstytucji 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oddzial.gospodarczy@elblag.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f605b69e-43f7-4a4d-8440-240694a169e71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sąd Okręgowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sprawowanie wymiaru sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa opieki informatycznej na systemy repertoryjno - biurowe w Sądzie Okręgowym w Elblągu, w Sądzie Rej. w Działdowie, w Sądzie Rej. w N.M. Lubawskim na 12 ms (Sędzia2, KNS2, Kurator 3, PKS).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f605b69e-43f7-4a4d-8440-240694a169e7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122244
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zam. udzielone na podst. art. 214 ust. 1 pkt 1 lit a) i b) . Oprogramowania były kupione w poprzednich latach od Wykonawcy
ZETO - Świdnica. Firma ta posiada wyłączne prawa autorskie do w.w. oprogramowań. Jest jedynym Wykonawcą mogącym
świadczyć tą usługę wsparcia tech.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.261.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 215190,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Opieka informatyczna dla systemów: Sędzia 2, Księga Należności Sądowych 2, Kurator 3, Portal Kuratorów Sądowych – moduł okręgowy, Portal Kuratorów Sądowych – moduł rejonowy,
4.5.3.) Główny kod CPV: 72200000-7 - Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZETO Świdnica Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8840007646
7.3.3) Ulica: Grodzka 15
7.3.4) Miejscowość: Świdnica
7.3.5) Kod pocztowy: 58-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257415,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-03-01 do 2026-02-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |