Usługa przeprowadzenia szkoleń w obszarze bioinformatyki z egzaminem na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II z podziałem na 10 części
KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00122258
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00122258/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-26 15:03
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93dfb842-d937-42dd-8570-c67494b46c2c
- Identyfikator
- 7120161005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
10 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122258 z dnia 2025-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przeprowadzenia szkoleń w obszarze bioinformatyki z egzaminem na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II z podziałem na 10 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514064
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Aleje Racławickie 14
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@kul.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kul.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kul1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa przeprowadzenia szkoleń w obszarze bioinformatyki z egzaminem na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II z podziałem na 10 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93dfb842-d937-42dd-8570-c67494b46c2c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122258
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00431189/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.32 Szkolenia w obszarze bioinformatyki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Kompleksowy KUL - nowoczesny i wszechstronny program wsparcia kierunków KUL na potrzeby gospodarki oraz cyfrowej i zielonej transformacji" (Nr umowy: FERS.01.05-IP.08-0394/23-00), realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569836
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.274.57/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 138652,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Szkolenia z użyciem RStudio i języka programowania R, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.1 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 12000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Przeprowadzenie szkolenia z użyciem oprogramowania RStudio i z użyciem języka programowania R, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, zawartym w załączniku nr 1.2 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 19000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: Badania molekularne technika - Real-time PCR, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.3 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 19000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: Kurs cytometrii przepływowej, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.4 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 12000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5: Kurs bioinformatyczny dla dydaktyków, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.5 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 12000,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6: Warsztaty prowadzenie i monitorowanie badań klinicznych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.6 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 11250,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7: Kurs zaawansowany obsługi narzędzi dydaktycznych cyfrowych w nauczaniu przedmiotów morfologicznych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.7 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 6375,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 8: Kurs IT w szpitalu i gabinecie lekarskim z elementami telemedycyny, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.8 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 12000,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 9: Kurs bioinformatyczny dla studentów, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.9 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 23125,00 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 10: Kurs IT w szpitalu i gabinecie lekarskim z elementami telemedycyny, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.10 do SWZ;4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
4.5.5.) Wartość części: 11875,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) ustawy Pzp – „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W dniu 16.01.2025 r., Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty w części 2 przedmiotowego postępowania na rzecz Wykonawcy Fach sp. z o.o., 34-400 Nowy Targ, ul. Ogrodowa 4, NIP 7352880009. W dniu 27.01.2025 r. przesłano do Wykonawcy umowę do podpisania kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Mimo poczynionych prób doprowadzenia do podpisania umowy, Wykonawca tego nie uczynił.W części 2 postępowania złożono jeszcze dwie oferty: oferta nr 1 PPHU Gepol sp. z o. o., 60-523 Poznań, Dąbrowskiego 75/44, NIP 7810001963 z ceną ofertową brutto 51.200,00 zł oraz ofertę nr 6 Zespół Ekspertów Manager Pelczar Spółka Jawna, ul. Czyżówka 14/lok 0.9, 31-072 Kraków z ceną ofertową brutto 37.600,00 zł. Mając to na uwadze, działając na podstawie art. 263 ustawy Pzp, Zamawiający dokonał powtórnego badania ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu. Ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w części 2 postępowania. Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 19.200,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć środków na realizację zamówienia do kwoty oferty nr 6.
| 2025-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |