Postępowanie 4 częściowe na zakup i dostawę notebooków w zestawie dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu
Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00044796
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-17 12:52
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9562020455
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery osobisteUrządzenia komputeroweSprzęt peryferyjnyEkrany i konsole komputeroweUsługi wsparcia technicznegoKomputery przenośne
Wykonawcy
4 przyznane
JAROSŁAW MYŚLIŃSKILegionowo, PL
198 337,5 PLNJAROSŁAW MYŚLIŃSKILegionowo, PL
119 002,5 PLNJAROSŁAW MYŚLIŃSKILegionowo, PL
55 534,5 PLNJAROSŁAW MYŚLIŃSKILegionowo, PL
55 534,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.