Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkół Nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie w okresie od 02.01.2024r. do 28.06.2024r.
Zespół Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00046278
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-17 19:00
- Lokalizacja
- Rypin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8921161653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneMięsoWędlinyWędliny drobioweDróbZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyProdukty rolnictwa i ogrodnictwaOwoce, warzywa i podobne produktyZiemniakiProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczeProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychPrzyprawy i przyprawy korzenneOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneWarzywa mrożoneProdukty głęboko mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieJaja
Wykonawcy
9 przyznanych
STEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
69 680 PLNSTEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
26 455 PLNARKADIUSZ LISOWSKIPłock, PL
52 917,5 PLNADAM TYLICKIKuczbork Wieś, PL
23 270 PLNMILENA ZAKIERSKARypin, PL
20 263 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
38 952,55 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
11 595 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
6630,9 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
4250 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.