„Zimowe utrzymanie dróg gminnych administrowanych przez Urząd Gminy i Miasta w Miechowie w sezonie 2023/2024”
Gmina Miechów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00046471
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-18 08:05
- Lokalizacja
- Miechów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6590003697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
4 przyznane
MARIANNA BIJAKCHARSZNICA, PL
110 000 PLNMARIANNA BIJAKCHARSZNICA, PL
110 000 PLNMARIANNA BIJAKCHARSZNICA, PL
30 000 PLNGRZEGORZ MAKSYMIUKKraków, PL
41 040 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.