Odbiór, wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych oraz niesegregowanych z nieruchomości jednostek wielkopolskiej administracji skarbowej
Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00046890
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-18 09:20
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781029219
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wywozu odpadówUsługi związane z odpadami
Wykonawcy
19 przyznanych
ALTVATER PIŁA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
9903,6 PLNALTVATER PIŁA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
12 798 PLNURBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGniezno, PL
13 424,34 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE „TRANS-KOM” BARBARA RAJEWSKA BOGUSŁAWKI 8B 63-800 GOSTYŃGostyń, PL
11 948 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE ANTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBoruja Kościelna, PL
6367,2 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA MIASTA EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL
89 780 PLNSTANISŁAW OPASKoło, PL
7287,84 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKonin, PL
21 083,76 PLNREMONDIS SANITECH POZNAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWągrowiec, PL
15 209,14 PLNZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW CLEAN CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKamionna, PL
7268,8 PLNPAWEŁ DROZDOWSKIOpalenica, PL
9276 PLNZAKŁAD OCZYSZCZANIA I GOSPODARKI ODPADAMI "MZO" SPÓŁKA AKCYJNAOstrów Wielkopolski, PL
10 519,2 PLNMAREK TABAŁAPiła, PL
15 451,38 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPleszew, PL
8724 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚrem, PL
20 858,28 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTurek, PL
6078,24 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrześnia, PL
20 723,52 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "LS - PLUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
16 251,84 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "LS - PLUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
16 251,84 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.