54/2023 Dostawa artykułów elektrotechnicznych na potrzeby Działu Energetycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu w 2 Pakietach
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00048132
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-18 11:53
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5782517492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Artykuły elektrotechniczne
Wykonawcy
2 przyznane
ŁUKASZ BARANOWSKIŁomża, PL
306 972,6 PLNŁUKASZ BARANOWSKIŁomża, PL
306 972,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.