Dostęp do usług sportowych i rekreacyjnych w postaci pakietu sportowego w formie abonamentu
„EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00122500
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00122500/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-27 07:42
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6cb996bb-27a1-4246-a1ed-9d1994ef0966
- Identyfikator
- 7251972744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122500 z dnia 2025-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostęp do usług sportowych i rekreacyjnych w postaci pakietu sportowego w formie abonamentu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100522238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Targowa 1/3
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-022
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ec1lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ec1lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10482421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostęp do usług sportowych i rekreacyjnych w postaci pakietu sportowego w formie abonamentu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cb996bb-27a1-4246-a1ed-9d1994ef0966
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122500
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00081452/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Zakup dostępu do usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00081643
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1293/WO/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie 36 miesięcy, lub do czasu wyczerpania maksymalnej wartości wynagrodzenia brutto wskazanej w § 4 ust. 1 PPU, w zależności od tego które zdarzenie wystąpi jako pierwsze (ale nie wcześniej niż od dnia 1 kwietnia 2025 r.), usług polegających na zapewnieniu nielimitowanego dostępu do obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych dla pracowników „EC1 Łódź - Miasto Kultury” w Łodzi oraz dla ich dzieci i osób towarzyszących, w ramach miesięcznego abonamentu;
2) Użytkownicy, tj. pracownicy Zamawiającego, ich dzieci oraz osoby towarzyszące, będą korzystać z różnorodnych usług sportowo-rekreacyjnych, w obiektach na terenie całego kraju,
a w szczególności na terenie miasta Łodzi i województwa łódzkiego, świadczących m.in. następujące usługi: zajęcia fitness, siłownie, sauny, groty lub jaskinie solne, szkoły tańca, szkoły jogi, kluby sztuk walki, ścianki wspinaczkowe, lodowiska, baseny, aquaparki, aqua aerobic, nordic walking, pilates, rowery spinningowe, korty do squash-a, łaźnie. Wymieniony zakres usług jest jedynie orientacyjnym wskazaniem różnych rodzajów usług, a nie ich zamkniętym katalogiem;
3) dostęp do wskazanych w pkt 2 usług musi mieć charakter nielimitowany, przez co należy rozumieć możliwość korzystania z różnych obiektów sportowych przez 7 dni w tygodniu bez ograniczeń, bez interwałów czasowych pomiędzy wejściami do różnych obiektów, za wyjątkiem ograniczeń wprowadzonych przez dany obiekt wynikających z obowiązujących w nim godzin pracy, obostrzeń wynikających z sytuacji nadzwyczajnych o charakterze sanitarnym lub epidemiologicznym, regulaminów, grafików, czasu trwania danych zajęć, charakteru usługi bądź stopnia zaawansowania grupy. Dostęp do obiektów musi umożliwiać korzystanie minimum jeden raz z tego samego obiektu sportowego w ciągu dnia (powyższe nie wyklucza jednak korzystania przez Użytkownika z usług w innym obiekcie w tym samym dniu);
4) w ramach całego okresu realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić Użytkownikom dostęp do:
a) co najmniej 80 obiektów sportowo-rekreacyjnych zlokalizowanych wyłącznie na terenie miasta Łodzi;
b) co najmniej 200 obiektów sportowo-rekreacyjnych zlokalizowanych na terenie województwa łódzkiego (przy czym liczba ta może obejmować również obiekty położone na terenie miasta Łodzi.)
c) co najmniej 2000 obiektów sportowo-rekreacyjnych zlokalizowanych na terenie całego kraju (przy czym liczba ta może obejmować również obiekty położone na terenie miasta Łodzi i województwa łódzkiego);
Dostęp do wszystkich tych obiektów musi być zapewniony w ramach abonamentów wchodzących w skład niniejszego zamówienia, bez konieczności wnoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat przez Użytkowników, z zastrzeżeniem zawartym w dziale II ust. 8 OPZ. Oferty Wykonawców wskazujące dostępność mniejszej liczby obiektów niż wymagana przez Zamawiającego zostaną odrzucone jako niezgodne z warunkami zamówienia (art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.)
5) Zamawiający wymaga aby Wykonawca zaoferował następujące rodzaje abonamentów:
a) dla pracownika
b) dla osoby towarzyszącej bez limitu wiekowego – możliwość przypisania 1 osoby towarzyszącej do danego pracownika
c) dla dziecka pracownika, które nie ukończyło 15 roku życia
d) dla dziecka pracownika, które nie ukończyło 15 roku życia, z ograniczeniem zakresu usług wyłącznie do dostępu do basenów i Aquaparków i zajęć prowadzonych w tych obiektach
6) Zamawiający deklaruje minimalną liczbę Użytkowników przez cały okres obowiązywania Umowy na poziomie 130 osób, w tym minimum 100 pracowników - w okresie 1 miesiąca kalendarzowego.
7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zawierają następujące opracowania:
a) Opis przedmiotu zamówienia (dalej, OPZ – załącznik nr 1 do SWZ);
b) Projektowane postanowienia umowne (dalej, PPU – załącznik nr 2 do SWZ).
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne Zamawiającego, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92600000-7 - Usługi sportowe
92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe
92330000-3 - Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 707895,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 707895,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 707895,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VanityStyle Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010098352
7.3.3) Ulica: ul. Skierniewicka 16/20
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-230
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 707895,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |