Sukcesywne dostawy oleju opałowego do jednostek Policji województwa warmińsko-mazurskiego (5 zadań częściowych)
Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00048825
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-18 13:07
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7390206611
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
5 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE "TRACOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMRĄGOWO, PL
39 556,8 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE "TRACOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMRĄGOWO, PL
39 556,8 PLNADAM KOZŁOWSKIOlecko, PL
169 186,5 PLNOLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGolub Dobrzyń, PL
25 215 PLNOLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGolub Dobrzyń, PL
56 014,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.