„Remont drogi gminnej nr 340806W – ul. Sportowa w Pułtusku. Remont drogi gminnej nr 340429W w m. Przemiarowo w Gminie Pułtusk.’’
Gmina Pułtusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00048887
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00048887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-18 13:13
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e7ca82d-7e35-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5681540236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00048887 z dnia 2024-01-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej nr 340806W – ul. Sportowa w Pułtusku. Remont drogi gminnej nr 340429W w m. Przemiarowo w Gminie Pułtusk.’’
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pultusk.pl/kategorie/90-zamowienia-publiczne-w-formie-przetargu?lang=PL1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont drogi gminnej nr 340806W – ul. Sportowa w Pułtusku. Remont drogi gminnej nr 340429W w m. Przemiarowo w Gminie Pułtusk.’’2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e7ca82d-7e35-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00048887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00057291/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Remont drogi gminnej nr 340806W – ul. Sportowa w Pułtusku. Remont drogi gminnej nr 340429W w m. Przemiarowo w Gminie Pułtusk. Remont drogi gminnej ul. Solnej nr 340803W w Pułtusku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00483850
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.29.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi gminnej nr 340806W- ul. Sportowa w Pułtusku.Zakres prac remontu ul. Sportowej (część I) obejmuje w szczególności: roboty przygotowawcze, rozbiórka istniejących nawierzchni, roboty ziemne, remont kanalizacji deszczowej, wykonanie nawierzchni jezdni i chodników, wykonanie zjazdów, wykonanie oznakowania drogowego pionowego i poziomego, uporządkowanie placu budowy i terenu przyległego.
Droga posiada nawierzchnię bitumiczną o szerokości 5.5 m ograniczoną obustronnie krawężnikami. Wzdłuż ulicy przy jezdni występują obustronne chodniki bitumiczne o szerokości od 2.7 do 3.4 m. Ulica jest oświetlona i nie odbywa się nią komunikacja zbiorowa. Odwodnienie realizowane jest poprzez kanalizację deszczową. Nawierzchnie i krawężniki są w bardzo złym stanie technicznym. Widoczne są znaczne pęknięcia i ubytki.
Zaplanowano remont jezdni, zjazdów i chodników oraz kanalizacji deszczowej. Projektowanej jezdni zostanie nadany daszkowy przekrój poprzeczny, a chodnikom jednospadowy w kierunku jezdni.
Istniejącą nawierzchnię jezdni należy sfrezować powierzchniowo na głębokość maksymalną 3 cm. Nawierzchnię chodników i zjazdów należy rozebrać. Powstały w wyniku prac robót rozbiórkowych destrukt bitumiczny należy przekazać Zamawiającemu w miejsce wyznaczone.
Odwodnienie drogi realizowane będzie poprzez istniejącą sieć kanalizacji deszczowej, która zostanie wyremontowana z wykorzystaniem bez wykopowej metody renowacji kanałów deszczowych. Istniejące studzienki wpustowe wraz z przykanalikami należy wymienić zgodnie z dokumentacją.
W ramach wydatków związanych z realizacją zadania należy uwzględnić wymianę naziemnych elementów infrastruktury technicznej wbudowywanej w pas drogowy takich jak wpusty żeliwne kanałów deszczowych, pokrywy studni oraz skrzynki i zasuwy wodociągowe (jeżeli konieczne).
Zamawiający dopuszcza zmianę sposobu i technologii przeprowadzenia remontu przedmiotowego odcinka kanalizacji deszczowej przy zachowaniu parametrów sieci.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 627252,20 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi gminnej nr 340429W w m. Przemiarowo.Zakres prac remontu drogi gminnej nr 340429W w m. Przemiarowo (część II) obejmuje w szczególności: roboty przygotowawcze, rozbiórka istniejących nawierzchni, roboty ziemne, wykonanie remontu nawierzchni jezdni, wykonanie zjazdów, uporządkowanie placu budowy i terenu przyległego.
Przedmiotowa droga zlokalizowana jest w terenie rolniczym o luźnej zabudowie mieszkaniowo-gospodarczej. Posiada nawierzchnię bitumiczną o szerokości 5.5 m ograniczoną obustronnie poboczami. Brak jest wydzielonych ciągów pieszych. Odwodnienie realizowane jest powierzchniowo do istniejących rowów i na skarpę nasypu drogowego. Nawierzchnia jezdni jest w bardzo złym stanie technicznym. Widoczne są znaczne pęknięcia i ubytki.
Zaplanowano remont jezdni bitumicznej o szerokości 5.5 m z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości 0.75 m oraz zjazdów na posesje przyległe do drogi. Rowy i skarpy należy oczyścić w celu odtworzenia prawidłowego odwodnienia drogi.
Zamawiający dopuszcza zmianę typu materiału wykonywanych nawierzchni w stosunku do zaprojektowanych - przy zachowaniu wymaganych parametrów konstrukcji.
Zakres robót do wykonania w ramach zadania został opisany w projektach i przedmiarach robót. Niemniej jako nadrzędną należy traktować dokumentację techniczną (w szczególności projekty i specyfikacje) a dołączone przedmiary traktować należy jako pomocnicze w celu czytelnego wydzielenia zakresu robót do wykonania w ramach zadania.
Zaleca się by Wykonawca zapoznał się z sytuacją faktyczną, w tym w szczególności ze stanem technicznym przedmiotowych dróg i infrastruktury, dokumentacją techniczną i warunkami lokalnymi, zgodnie z wymogami należytej staranności wykonania zadania.
Wszystkie zastosowane materiały muszą posiadać dokumenty potwierdzające dopuszczenie do stosowania w budownictwie (atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne, świadectwa jakości).
Roboty należy realizować zgodnie z udostępnioną dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami prawa oraz istotnymi postanowieniami umowy.
Istniejące nawierzchnie utwardzone w rejonie inwestycji przeznaczone do remontu należy rozebrać i w ich miejsce wykonać zaprojektowane. Nawierzchnie bitumiczne należy sfrezować, zaś kostkę betonową/krawężniki nadające się do użytku – zdemontować. Powstały rozbiórkowy destrukt i kostkę betonową Wykonawca zobowiązany będzie przetransportować i przekazać Zamawiającemu w miejsce wyznaczone.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 592255,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 826992,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 826992,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 826992,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PDG Spółka z ograniczoną opowiedzialności
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671921712
7.3.3) Ulica: Jesionka 10 a
7.3.4) Miejscowość: Baboszewo
7.3.5) Kod pocztowy: 09-130
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 826922,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 885181,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 885181,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 885181,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5680001394
7.3.3) Ulica: Kacice 76
7.3.4) Miejscowość: Pułtusk
7.3.5) Kod pocztowy: 06-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 885181,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-01-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |